Bilgisayar bakım anlaşmaları

Firmanızdaki masaüstü bilgisayarlar ve sunucular için periyodik bakım hizmeti verilmektedir. Bilgisayar ve sunucularınızın 6 aylık veya yıllık olarak genel temizliği ve bakımı yapılarak cihazlarda kirden-tozdan dolayı oluşabilecek performans kayıplarının ve hasarların önüne geçilmiş olacaktır.

Sunucu kiralama(VPS Sunucu)

Sadece size özel, şirketinizin web ve e-postalarını barındırabileceğiniz, toplu e-posta gönderimleri yapabileceğiniz size ait IP adresi olan ölçeklenebilir sunucular ile kurumsal gizliliğinizi garanti altına alın.

Donanım ve yazılım satış

İhtiyaçlarınız doğrultusunda işletmenizin makine parkuru ve yazılım havuzuna gerekli eklemeler yapılır, performans sorunu yaşayan cihazların güncel kompanentler ile istenilen verimliğe ulaşması sağlanır.

Web sitesi tasarımı

Kurumsal kimliğin vazgeçilmez öğelerinden web siteleri firmanızın dışa açılan dinamik kapılarıdır. İçeriği statik olabileceği gibi sizin tarafınızdan güncellebilen dinamik içeriğe de sahip olabilir.

Web sitesi ve e-posta barındırma

Sitenizin müşterilerinize duyurulabilmesi için güçlü Linux tabanlı sunucularımızda yayınlanmaktadır. Aynı zamanda elektronik haberleşmenin temel taşlarından olan e-posta hizmetini de yine güçlü Linux sunucularımız üzerinden sağlamaktayız.

İnternet güvenliği

İşletmenizin sorunsuz bir şekilde internetten yararlanabilmesi için güçlü ve esnek güvenlik duvarı çözümlerimiz ile sisteminiz koruma altına alınmaktadır.

Otel ve pansiyonunuz için kablosuz ağınızı captiva portal ile kontrol altına alarak verimliliğinizi arttırabilirsiniz.

Özel web tabanlı uygulamalar

Günlük hayatınızda sürekli kullanmak durumunda olduğunuz ama bir türlü kontrol altına alamadığınız verileriniz için mekan ve platform bağımsız web tabanlı uygulamalar ile verimli çalışma ortamı sağlanmaktadır.

Toplu E-posta gönderimi

Mevcut veya potansiyel müşterilerinize ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapabileceğiniz bültenler gönderebilirsiniz. Yaptığınız gönderimlerin sonuçlarını raporlayabilir, kimler e-postanızı açmış, kimler hangi linke tıklamış takip edebilirsiniz.